Відгуки про відеоуроки з ПДР України та основ безпеки дорожнього руху

Клацніть по кнопці "Комментариев", щоб написати свій відгук або прочитати існуючі відгуки

Comments: 94
 • #94

  Євгеній Максименко (Friday, 05 April 2019 13:31)

  Luda, Вам можна порадити звернути увагу на курси "4 в 1" або "Права під ключ". І той, і інший курси Вам точно підійдуть. Дякую!

 • #93

  Luda (Sunday, 24 March 2019 17:59)

  Добрий день! Пiдскажiть будь-ласка, який менi курс краше обрати, так як я лише на наступний рiк хочу йти на навчання до автошколи, але вже хочу багато чого дiзнатися. Дякую!

 • #92

  Євгеній Максименко (Thursday, 21 February 2019 12:13)

  Большое спасибо Вам, Михаил за оценку работы. Буду и дальше продолжать работу в этом направлении

 • #91

  Михаил (Thursday, 21 February 2019 11:50)

  Я сотрудник Волчанской автошколы. В связи с своей профессиональной деятельностью пересмотрел очень много видеоматериалов которые бы помогали в проведении лекций по пдр , но большинство из них либо устарели либо освещают материал не в полном объёме. Ваши видео уроки, это не только квалифицированная информация для студентов , но и наглядное пособие как НУЖНО проводить лекции начинающим преподавателям пдр ! С уважением к автору .

 • #90

  Сергей (Wednesday, 12 September 2018 08:35)

  Добрый день. Я являюсь водителем почти два года, в начале января 2017 приобрел курсы ПДР, тесты, а так же курсы безопастного вождения на данном сайте и хотел бы поделиться своим мнением.

  Уроки сделаны очень профессионально, мало того что теория излагается очень доступно, дак и в дополнения мы видем интерактивные ролики, максимально раскрывающие темы.

  Я пробовал искать аналоги, уроки на youtube и т.д., но скажу честно что лучшего я не нашел. А учитывая что стоимость этих курсов очень маленькая, я настоятельно рекомендую приобрести курс всем тем, кто дейстивтельно заинтересован получить жизненно необходимые знания по вождению, безопастности и культуре.

  Я уверен, что приобретя курс, вы ни капли не пожалеете, а только сделаете себя лучше.

  Всем желаю удачи и успехов.

 • #89

  Андрій (Friday, 03 August 2018 10:44)

  Всім привіт. На прива здав з першого разу.
  Чудовий матеріал, особливо, якщо Вам прийшлось пропустити деякі заннятя і потрібно наганяти матеріал. Або є якісь моменти які потрібно прояснити.
  Дякую автору!

 • #88

  Євгеній Максименко (Thursday, 02 August 2018 09:39)

  При створенні відео я навмисно зробив озвучку повільною тому, що швидкість засвоєння матеріалу у різних людей відрізняється, ми працюємо на широку аудиторію. Наразі проблема зі швидкістю програвання відео вже вирішена, його можна дивитися на будь-якій зручній швидкості.

 • #87

  Андрій (Friday, 27 April 2018 10:35)

  Уроки гарні. Але...
  Автор розповідає дуже повільно, і хоча в налаштуваннях ПО можна виставити швидкість відео, насправді воно не працює. Звук сильно спотворюється і зрозуміти про що розповідається майже неможливо, чим більші швидкість тим більше спотворення.
  Використати свій програвач, природньо що не можна.

 • #86

  Євгеній Максименко (Wednesday, 21 March 2018 13:39)

  І Вам дякую!

 • #85

  Сергій Сергійович (Wednesday, 21 March 2018 12:23)

  Дякую за прекрасні пояснення та відео по ПДР, так тримати!!!

 • #84

  Євген Денисенко (Thursday, 16 November 2017 19:15)

  Доброго дня, Євгене.
  У вівторок 14 листопада здавав іспити в сервісному центрі.
  Здав без жодної помилки. Отримав права.
  І це все завдяки вашим відео "Правила дорожнього руху" та "Тести з ПДР".
  Дякую вам за гарні наочні матеріали. Дійсно візуалізація дає найкращі результати в сприйманні матеріалу. Також особливо важливо, що ваші відео максимально наближені до іспиту в сервісному центрі. Це стосується і додаткових питань по безпеці водіння, медичної допомоги.
  Вам всього найкращого.

 • #83

  Євгеній Максименко (Tuesday, 14 November 2017)

  Дякую Василь Іванович за цей відгук. Я давно зрозумів, якщо роботу робити з душею і робити те, що подобається самому, це буде подобатися й іншим людям. І користуючись нагодою, хочу повідомити всім моїм колегам, що на нашому сайті з’явився ще один продукт саме для викладачів. Це навчально-методичний комплекс "ПДР для викладачів", який спеціально призначений для проведення занять в навчальній аудиторії автошколи. Дізнатися про нього всі охочі зможуть на сторінках цього сайту. Всім дякую за співпрацю!

 • #82

  Василь Іванович, Лубни (Tuesday, 14 November 2017 12:21)

  Я читаю ПДР в коледжі. Користуюсь відеоматеріалами вже третій рік і кожен раз дякую автору за його неоціненний труд - студентам, які цього прагнуть, за дуже короткий час вдається засвоїти програму ПДР. Автору велике спасибі, а решті рекомендую - ні в якому разі не пошкодуєте.

 • #81

  Назар (Monday, 23 October 2017 07:36)

  Дякую! Ви молодці!
  Дуже радий що знайшов вас. Правильний і зрозумілий підхід. Головне, що ви робите це щиро і працюєте з любов'ю для людей, це відчувається і передається через вашу не легку працю (відео в 3D, роботчий
  зошит, розумні поради...), все виважено і продумано. Нехай вас благословить Господь і допомагає вам у майбутньому. Вдосконалюйтесь і надалі, все робіть від щирого серця і з любов'ю. І це оцінять і
  винагорода знайде своїх власників.

 • #80

  Галина (Sunday, 01 October 2017 22:00)

  Дякую автору за уроки! Доступно і зрозуміло пояснюєте. Відразу відчувається, що зроблено викладачем.

 • #79

  Володимир (Tuesday, 15 August 2017 09:13)

  Без автошколи можливо отримати права? Реально бачу, що Ваша робота явно це дозволяє зробити. Не рахуючи практичного водіння.

 • #78

  Елена (Wednesday, 24 May 2017 22:27)

  Спасибо Вам большое Евгений, сегодня получила права. Уроки очень помогли!

 • #77

  Людмила (Tuesday, 28 March 2017 21:36)

  Була дуже приємно вражена, знайшовши таку якісну, вичерпну та доступну інформацію для майбутнього водія.
  ДЯКУЮ автору за працю!!!

 • #76

  Ольга (Saturday, 25 March 2017 14:41)

  Добрый день, Евгений.
  Ваши видео курсы мне очень помогают. В них, как нигде, доступно и понятно изложен материал. Спасибо за Вашу работу.
  С уважением,
  Ольга Крушинская.

 • #75

  Андрій (Wednesday, 22 February 2017 18:13)

  Дякую за корисні і змістовні відео.
  Три місяці назад здав на водійські права.
  Єдиний в групі, хто набрав 20 балів із 20.
  Завдячую в тому числі і Вашим відеоурокам.

 • #74

  Юра Ляшенко (Wednesday, 15 February 2017 21:18)

  Мужик ти супер. Курс реально гідний. Ціна виправдана. Всі спірні питання, які у мене були в голові розвіяні. Дивлюсь курс другий раз і ненабридло. Буду і третій раз дивиться. Що є можливість робить закладки, також річ гарна. Єдине - це не є мінусом у Вас однотонний голос. Але як я уже написав це не мінус, просто потрібно хоть в чомусь покритиковать:-)) Працюйте в тому ж дусі. Що б в інтернеті було більше таких людей як Ви!!! Якщо коротко то УВАЖУХА!!! Мій дід також курс зацінив:-))

 • #73

  Виталий (Wednesday, 15 February 2017 21:10)

  Мы с женой очень благодарные за вашые видеоуроки.
  Большое вам спасибо. Так держать!

 • #72

  Владимир (Wednesday, 01 February 2017 19:21)

  Хочу поблагодарить автора за отличные уроки. Учусь в автошколе, нам препод их все время показывает. Вчера решил и себе прикупить, т.к. на все занятия ходить нет времени. Очень нравится. Спасибо!

 • #71

  Артем Довгаль (Sunday, 15 January 2017 18:59)

  Как архитектор, хочу покритиковать графику. Пешеходы ходят как роботы, а машины поворачивают неестественно. С этим нужно что-то делать, уроки взять дополнительные, что-ли. И озвучка порой хромает. Об услугах профессионального диктора тоже стоит подумать. Но в целом, все сделано очень грамотно и понятно. Главное - это результат и у меня он был, сдал на права - теорию с 1 раза, вождение - со 2-го.

 • #70

  Юлия (Thursday, 05 January 2017 10:07)

  Так как я абсолютный визуал, видеоуроки стали для меня палочкой-выручалочкой при подготовке к экзаменам.
  Каждый момент из ПДД буквально разжеван и показан. Лично для меня сложным были жесты регулировщика и проезд перекрестков. Только после просмотра уроков картинка в голове полноценно сложилась.
  Есть, конечно, недочеты в графике, но это не критично. Главное – это результат! А результат таков - сдала экзамен с первого раза!
  Большое спасибо!

 • #69

  Тетяна (Sunday, 20 November 2016 21:11)

  Дякую авторові за чудові уроки! Успіхів вам у цій нелегкій праці

 • #68

  Сергей (Saturday, 22 October 2016)

  Большое спасибо автору за столь полезные видеоуроки. Остался доволен и, как и заявляет автор, мне удалось самостоятельно сдать экзамен в региональном центре и получить права с 1-го раза. На данный момент получил HD-версию видеокурсов и теперь могу ещё раз просмотреть интересующие меня материалы в более высоком разрешении.

  Видеоуроки помогли мне с простотой понять все жесты регулировщика и другие сложные моменты в ПДД. Крайне рекомендую к покупке материалы автора.

 • #67

  Антонина (Thursday, 06 October 2016 19:29)

  Большое спасибо за уроки. Паралельно изучая программу на автокурсах и изучая все правила по Вашей программе я САМА ЗДАЛА ЄКЗАМЕН С ПЕРВОГО РАЗА и получила водительское удостоверение. Большое Вам спасибо.

 • #66

  Евгений Максименко (Saturday, 24 September 2016 14:57)

  Вітаю всіх гостей нашого сайту, дякую за Ваші коментарі! Це доводить потрібність моєї справи. Хочу повідомити, що з сьогоднішнього дня, з 24.09.2016 р. всі наші відеокурси можна перегдядати в HD якості. Значне покращення якості 3D графіки особливо буде відчуватися на моніторах з великим дозволом екрану, телевізорах та проекторах.
  В планах - нові відео по тематиці сайту, слідкуйте за новинами. Всього найкращого!

 • #65

  Евгений (Tuesday, 06 September 2016 08:43)

  Качественный, полный и доступный видеокурс. Очень помогает в освоении ПДД. Чуть ли не все ситуации описанные в правилах визуализированы и детально рассмотрены. Визуализация с места водителя помогает запомнить дорожную ситуацию и способы ее решения и получить практический опыт еще до вождения по городу. Автору большое спасибо. Однозначно рекомендую.

 • #64

  Олег (Friday, 29 July 2016 15:30)

  Відео уроки ПДР я взяв ще минулого року, а тепер докупив уроки "Безпека дорожнього руху: як стати хорошим водієм?" (БДР), мені вислали все разом і ПДР і відеоуроки БДР, ну що тут сказати - просто шикарно зроблено, доступно і все зрозуміло, рекомендую всім, хто починає вчити ПДР. Особливо велике дякую Євгену. Ще планую в майбутньому купити "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України".

 • #63

  Оксана (Tuesday, 10 May 2016 14:10)

  Купила уроки ПДД + билеты у Евгения Максименко, выполняла его рекомендации - смотрела, возвращалась там где непонятно, решала билеты и снова возвращалась к урокам Евгения. Результат - безошибочно здан экзамен. Спасибо большое, Евгению.

 • #62

  Ольга (Tuesday, 03 May 2016 08:59)

  Євгеній, я дуже ретельно вивчала Ваші відео уроки теорії, і вони дійсно добре викладені і легко сприймаються! Це величезна клопітка Ваша робота і тим хто навчається в автошколі - Ваш курс дуже і дуже корисний! Крім того дуже цікаво викладений! Але я не запамятовувала правильні відповіді, але ретельно вивчала чому саме та відповідь вірна, а не інша! Але як можна знати відповідь на такі питання, які взагалі не були викладені в другій частині Вашого відео уроку (маю наувазі по відео уроку "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України"). Це мене і підвело :) Якщо допрацюєте саме відео уроки по практичних питаннях, то ціни Вам не буде! :) І для інших покупців Ваших відео уроків, хто буде навчатися вже саме по всіх існуючих питаннях котрі даються потім в ГАІ - дійсно буде здаватися екзамен з 1-го разу! )) дякую!

 • #61

  Євгеній Максименко (Monday, 02 May 2016 17:47)

  Дякую Ольга за конструктивну критику! Відеокурс з навчання правильному рішенню тестових завдань зроблений на основі білетів Харківського видання "Світлофор". Наразі більшість МРЕВ перейшли на білети Київського видання "Сигнал", які мають відмінності. Але я наголошував завжди на тому, що основа успішного складання теоретичного ісипу в ДАІ - це не запамятовування правильних відповідей на питання білетів, а знання в першу чергу ПДР. Адже Вам потрібно не лише скласти іспит, а користуватися Вашими знаннями в майбутньому, у водійській практиці. А просто скласти іспит і все забути, кому портібні такі знання? Про те, Ваші зауваження, по-можливості, врахую в подальшій роботі (наприклад зроблю відеокурс по програмі "Сигнал" - це та, по якій Ви займались на вказаному Вами сайті). Ще раз щиро дякую Вам за коментар!

 • #60

  Ольга (Monday, 02 May 2016 13:46)

  купила на початку лютого (2016) 3D відео курс "Складаємо іспит на права з 1-го разу" + Відео курс "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України". Складним і тривалим був сам процес установити програму на своєму комп'ютері, але з допомогою мого знайомого програміста і Євгенія Максименко, це зробили :) Самі теми по вивченню правил для мене були дуже цікавими, легкими до сприйняття та для вивчення! Дуже сподобались, і ними я була дуже задоволена! Екзамен в ГАІ був 1 квітня - його не здала за першим разом, чесно признаюсь що готувалась до екзамену виключно по цим відео урокам: Відео курс "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України"! Але так як в практичних завданнях цих відео уроків БАГАТЬОХ питань взагалі не було, тому і не знала їх... З кожної теми можна упущені питання! Наприклад по темі основи надання першої медичної допомоги нема в відео уроках більше половини питань, а з теми Основи права - взагалі ні одного питання в цих практичних уроках не зустріла... Шкода! але ж на сайті написано: "Цей відеокурс допоможе Вам навчитися вирішувати білети ПДР та без проблем скласти теоретичний іспит на права у ДАІ." Тому відео курси теорії я б оцінила 5+ (з 5-ти), але за практичні вирішення білетів - не більше 3 балів дам... Нічого страшного не сталося, крім мого розчарування (я ж була впевнена що здам за першим разом). Після першої спроби в ГАІ і мого провалу на іспиті, далі я вчилася вже вирішувати питання по тестам з сайту - http://dai.org.ua/ekzamen-pdr. Все вивчила і здала за другим разом.

 • #59

  Оксана (Tuesday, 29 March 2016 20:43)

  Шановний пане Евгеній, я дуже вдячна Вам за видео уроки ПДР, за Вашу крапотливу, працю . Дуже корисний, доступний матеріал. Навчаюсь зараз в авошколі, у травні іспит, сподіваюсь, що отримана інформація дійсно буде - іспит з 1 разу. Дякую Вам, здоров'я і творчого натхнення.

 • #58

  Манзюк В.М. (Friday, 29 January 2016 17:35)

  Придбав у цьому році 3D відеокурс ПДР. Дуже задоволений, курс ПДР викладений на дуже високому професійному рівні, сприймається легко та дуже добре запамятовується, як кажуть: краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Дуже, дуже вдячний автору за таку титанічну роботу, навіть не уявляю скільки часу та енергії треба було витратити щоб створити даний відеокурс. Замовляйте 3D відеокурс ПДР, не пожалкуєте!!!!!!!!!!!

 • #57

  Евгений (Wednesday, 23 December 2015 08:42)

  Спасибо, Евгений, курс очень полезный. Сдал вчера на отлично, действительно с первого раза. Отдельно спасибо за техническую поддержку, все проблемы решили быстро.

 • #56

  Евгений Максименко (Monday, 16 November 2015 21:56)

  Виктор, я сразу понял, что Вы профессионал. Такие тонкости человек, который только изучает ПДД заметить не сможет. А со мной лучше общаться через почту pravpoka@ukr.net. Готов ответить на все Ваши вопросы

 • #55

  Виктор (Monday, 16 November 2015 21:49)

  ,Спасибо за ответ Евгений. Правда я его знал, так как работаю в автошколе преподавателем. Шеф хочет купить Ваш курс и попросил меня посмотреть доступные ролики. У меня есть еще вопросы по перекресткам. Можно их задавать на форуме, или есть способ непублично?

 • #54

  Евгений Максименко (Saturday, 14 November 2015 21:44)

  Да, Виктор, эта ситуация действительно не описана. Доработаю, это не проблема. Сейчас просто могу сказать, что в таком случае транспортные средства будут находится в равных условиях, то есть оба будут двигаться на разрешающий сигнал регулировщика, соответственно разъедутся по "помехе справа". Иначе говоря, водитель транспортного средства при развороте обязан уступить дорогу транспортному средству, которое поворачивает направо, так как оно будет приближаться к нему справа


 • #53

  Виктор (Saturday, 14 November 2015 17:49)

  На ролике по регулировщику у Вас почему-то не описана очередность проезда ТС поворачивающих направо со стороны груди и разворачивающихся со стороны левого бока в положении регулировщика правая рука вытянута вперед.Спасибо.

 • #52

  Валерий (Tuesday, 10 November 2015 18:33)

  Видеокурс очень хороший, доступный, легко воспринемается с анимироваными картинками. Большое спасибо.

 • #51

  Евгений Максименко (Friday, 30 October 2015 16:06)

  Спасибо, Виктор Алексеевич, за теплые слова. Меня не интересуют звания. Важно то, что я занимаюсь любимым делом, помогая людям решать их проблемы. Кстати, Вы тоже этим занимаетесь, пишете хорошие книги и пособия на тему ПДД. Удачи Вам!

 • #50

  Виктор Бессмертный (Friday, 30 October 2015 06:15)

  Наконец-то в Украине появилось прекрасное сказочное пособие с использованием 3D графики! Учебный материал составлен и подан по всем законам методики. Студентам на занятиях стало гораздо интереснее из-за того , что стало понятнее! Смотрю и восхищаюсь трудом ЕВГЕНИЯ ВИКТОРОВИЧА и горжусь , что и в Украине есть умные люди, которые создают те учебные пособия, которые нужны студентам и преподавателям! Этот видеокурс также очень помогает тем студентам, которые пропустили занятия. За выдающиеся достижения в обучении молодёжи и широкое общественное признание, ЕВГЕНИЙ ВИКТОРОВИЧ заслуживает звания: НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ!
  Преподаватель Ладыжинского (Винницкая область) колледжа - Бессмертный Виктор Алексеевич

 • #49

  евгений (Wednesday, 23 September 2015 18:37)

  Для сельского жителя - не наездишься на курсы. А тут такая благодать! В общем, не с первого раза(поскольку первый раз проходил в автошколе) а после видеоурока все сложилось в экзаменационную мозаику. Спасибо автору! Хранит его Господь!

 • #48

  Михайло (Wednesday, 09 September 2015 07:31)

  Працюю викладачем в одній з автошкіл ДОССАФ на Житомирщіні. Хочу подякувати Євгену за чудову роботу. Використовую відео на своїх заняттях, людям подобається і мені легше пояснювати

 • #47

  Анатолій (Saturday, 01 August 2015 08:22)

  Мені 48 років, вже давно маю права, придбав відео для своєї доньки, яка ходить в автошколу і подивився пару уроків з нею. Класні уроки, в наш час і близько такого не не було

 • #46

  Алена (Sunday, 19 July 2015 09:29)

  Хочется сказать спасибо в целом за данный видеокурс. всё очень четко и доходчиво излагается. благодаря Вашим урокам очень быстро можно выучить, а главное понять и разобраться в ПДД! всё усваивается практически с первого просмотра. СПАСИБО!!!

 • #45

  Сергей Кодрицкий (Wednesday, 17 June 2015 15:13)

  Здравствуйте! Я из Харькова. Хочу поделится своими впечатлениями. Как преподаватель, использую эти уроки на своих занятиях. Заметил живой интерес людей. Это что-то новое. Лично я не видел, чтобы кто-то делал что-то подобное. На большом экране смотрится замечательно, все наглядно и понятно. Честь и хвала Вам Евгений, ждем от Вас уроков по безопасности дорожного движения, очень нужно!