Відгуки про відеоуроки з ПДР України та основ безпеки дорожнього руху

Клацніть по кнопці "Комментариев", щоб написати свій відгук або прочитати існуючі відгуки

Comments: 108
 • #108

  Олена Рябошапка (Thursday, 19 November 2020 12:04)

  Почитавшу останні пости, звертаюся до Юрія. Я нещодавно замовила курс "Права під ключ" на базі відеоуроків, а хотіла лекції, як і Ви. Мені "жива" подача матеріалу також подобається більше. Звернувшись до Євгена і пояснивши ситуацію, я отримала від нього курс "Права під ключ" на базі лекцій БЕЗКОШТОВНО. Якщо ви нормально до людей відноситеся і до вас буде нормальне відношення. А курси у Євгена чудові, відеоуроки також дуже подобаються. Нехай всім щастить

 • #107

  Євгеній Максименко (Thursday, 19 November 2020 10:42)

  Ви отримали те, що замовили, тобто відеоуроки. А посилання мені прислали на мою відеолекцію. Якщо треба був курс з відеолекціями, що це курс "Права під ключ" на базі лекцій, його треба було б замовити і отримали б лекції, які Вам сподобалися. Якщо не розібралися, телефон у мене завжди включений. Навіть в ситуації коли людина помилково щось замовила, можна відмінити замовлення і в "ручному" режимі відправити те, що людині потрібно. Все можна вирішити, якщо просто зателефонувати. З приводу додаткових ключів також можна вирішити, якщо просто пояснити ситуацію (перевнановив Windows, згорів жорсткий диск тощо), даємо додатковий ключ безкоштовно. Отже, якщо Ви отримали не той товар, що хотіли отримати або хочете щось вирішити, варто просто зателефонувати. Незважаючи на те, що Ви вилили на мене відро помиїв, на мій погляд незаслужено, я готовий Вам надати безкоштовно той матеріал, який Ви хотіли дивитися (на базі лекцій) але помилково замовили інший. Просто позвоніть

 • #106

  Юрій (Wednesday, 18 November 2020 23:42)

  "Вкрасти" матеріали? Я купив ваш курс і переглядав його. Дуже розчаровує те, що ви так відноситеся до покупців: мало того, що ви НЕ попереджаєте до покупки курсу про необхідність повторного придбання ключів при, наприклад, перевстановленні операційної системи (у більшості нормальних програм є можливість "відв'язати курс від старого пристрою та активувати на новому).
  Що стосується подачі. Я придбав курс після цього відео: https://youtu.be/VFU1RLOSyL8, де інформація подана дуже добре і це відео я вважаю найкращим матеріалом по ПДР, який я зустрічав. Але, у платних курсах взагалі інша подача матеріалу. Хоча посилання на платні курси було (і є досі) під самим відео, що вводить покупця в оману щодо змісту курсів. Краще б написали, що це "аудіокнига про правила дорожнього руху з 3D-візуалізацією". Тоді я б не став його купувати - правила я і сам можу почитати.

 • #105

  Євгеній Максименко (Wednesday, 18 November 2020 07:12)

  Дякую Юрій, що знайшли час написати цей відгук. Чесно кажучи, я не розумію чим відео на YouTube за якістю та подачею відрізняється від платного контенту. Те, що Ви пишете, що в решті курсу «сухе зчитування ПДР монотонним голосом», на відміну від YouTube Ви відверто брешете, голос той самий і подача та ж сама. А відгук цей Ви написали очевидно через те, що через встановлений захист не змогли вкрасти наші матеріали. На все добре!

 • #104

  Юрій (Tuesday, 17 November 2020 23:29)

  Не раджу купувати ці курси. І ось чому:
  1. Якщо ви як і я подивилися урок автора на ютуб, та вирішили купити його курси, тому що вам сподобалася подача, де був не просто сухий розбір правил, а реальні приклади з життя - ви, швидше за все, розчаруєтеся. У курсах, на відміну від відео, є тільки зачитування ПДР монотонним голосом, ілюстроване 3Д-моделями. Ніяких живих прикладів,
  2. Реалізація курсу показує що автору абсолютно байдужі покупці його курсу. Курс дуже складно запустити, потрібно надавати права адміністратора якийсь незрозумілій програмі, яка ще й відправляє дані в інтернет (і взагалі-то це небезпечно, тому що така програма може збирати будь-які дані на вашому комп'ютері). Активувати її можна тільки один раз (якщо побажаєте використовувати її на іншому ПК, або навіть просто, перевстановите систему на вашому ПК - купуйте ключ ще раз). Крім того, коли ви спробуєте запустити курс, то програма може вимагати від вас закрити якісь з ваших програм (які можуть бути вам потрібні), без цього курс не запуститься.
  За підсумком маємо, що автори готові повністю наплювати на ваше зручність заради того, щоб їх курс не був нелегально скопійований. Їх можна було б зрозуміти, але більшість нормальних авторів так не робить, і не дивлячись на те, що їх курси піратів, у них є продажі та дохід, тому що нормальні люди підтримують хороших авторів і завжди платять за отримані знання.

  Висновок: немає ніякого сенсу купувати ці курси, простіше витратити 15 гривень на книжечку з правилами дорожнього руху. А якщо є незрозумілі моменти - завжди можна знайти роз'яснення у ютуб/інтернеті. Так і запам'ятаєте краще. А ще краще підіть в хорошу автошколу.

 • #103

  Евгений Максименко (Friday, 12 June 2020 11:41)

  Премного благодарен за комментарий и пожелания! Всего Вам самого хорошего!

 • #102

  Анжелика (Friday, 12 June 2020 11:37)

  Мне повезло. На просторах интернета я нашла курсы-видео уроки Евгения Максименко. Когда училась в автошколе информации не хватало, ведь обучаясь в группе всегда есть моменты , в которых ты не уверен, что понял правильно. А результат - либо сдал, либо нет... Благодаря именно этим курсам, удалось всё сдать с первого раза и главное сформировалось понимание как и почему нужно действовать именно так. Благодарю Евгений Вас и Вашу команду за Ваш труд!!! Уже прошло много лет как я с правами, но периодически вместе с обновлениями курсов и я обновляю знания ПДД. Крепкого Вам здоровья, творческого вдохновения и хороших людей рядом!

 • #101

  Евгений Максименко (Monday, 25 May 2020 22:22)

  Этот курс сделан на основании вопросов в онлайн автошколе «Час», где используются актуальные на данный момент экзаменационные задачи

 • #100

  Надя (Monday, 25 May 2020 22:02)

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, сейчас курс "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України" по какой книге ?

 • #99

  Наталья (Thursday, 09 April 2020 09:25)

  Большое спасибо Евгений за ваши уроки. Во время карантина очень актуально

 • #98

  Євгеній Максименко (Monday, 03 February 2020 10:32)

  Дуже Вам дякую Наталія за такі слова, успіхів Вам!

 • #97

  Наталія (Monday, 03 February 2020 10:15)

  Євгеній! Я Вам безмежно вдячна за відеоуроки. Високопрофесійно, легко, доступно, передиляючи, неможливо зупинитися, тому, що дуже цікаво. Завдяки Вашим урокам, я швидко вивчила правила і здала на права, в автошколах все в усній формі, а відеоуроки для новачків, як повітря. Щиро Вам дякую за Вашу працю. Ви УМНІЧКА, Ви СУПЕР!

 • #96

  Євгеній Максименко (Thursday, 02 January 2020 13:39)

  Дякую Володимир за відгук! Нехай щастить і Вам!

 • #95

  Володимир (Thursday, 02 January 2020 13:27)

  Дякую пан Євген за уроки! 26 грудня отримав права дякуючи передусім Вашим урокам! Вітаю з новим роком та бажаю творчих успіхів у Вашій нелегкій справі!!!

 • #94

  Євгеній Максименко (Friday, 05 April 2019 13:31)

  Luda, Вам можна порадити звернути увагу на курси "4 в 1" або "Права під ключ". І той, і інший курси Вам точно підійдуть. Дякую!

 • #93

  Luda (Sunday, 24 March 2019 17:59)

  Добрий день! Пiдскажiть будь-ласка, який менi курс краше обрати, так як я лише на наступний рiк хочу йти на навчання до автошколи, але вже хочу багато чого дiзнатися. Дякую!

 • #92

  Євгеній Максименко (Thursday, 21 February 2019 12:13)

  Большое спасибо Вам, Михаил за оценку работы. Буду и дальше продолжать работу в этом направлении

 • #91

  Михаил (Thursday, 21 February 2019 11:50)

  Я сотрудник Волчанской автошколы. В связи с своей профессиональной деятельностью пересмотрел очень много видеоматериалов которые бы помогали в проведении лекций по пдр , но большинство из них либо устарели либо освещают материал не в полном объёме. Ваши видео уроки, это не только квалифицированная информация для студентов , но и наглядное пособие как НУЖНО проводить лекции начинающим преподавателям пдр ! С уважением к автору .

 • #90

  Сергей (Wednesday, 12 September 2018 08:35)

  Добрый день. Я являюсь водителем почти два года, в начале января 2017 приобрел курсы ПДР, тесты, а так же курсы безопастного вождения на данном сайте и хотел бы поделиться своим мнением.

  Уроки сделаны очень профессионально, мало того что теория излагается очень доступно, дак и в дополнения мы видем интерактивные ролики, максимально раскрывающие темы.

  Я пробовал искать аналоги, уроки на youtube и т.д., но скажу честно что лучшего я не нашел. А учитывая что стоимость этих курсов очень маленькая, я настоятельно рекомендую приобрести курс всем тем, кто дейстивтельно заинтересован получить жизненно необходимые знания по вождению, безопастности и культуре.

  Я уверен, что приобретя курс, вы ни капли не пожалеете, а только сделаете себя лучше.

  Всем желаю удачи и успехов.

 • #89

  Андрій (Friday, 03 August 2018 10:44)

  Всім привіт. На прива здав з першого разу.
  Чудовий матеріал, особливо, якщо Вам прийшлось пропустити деякі заннятя і потрібно наганяти матеріал. Або є якісь моменти які потрібно прояснити.
  Дякую автору!

 • #88

  Євгеній Максименко (Thursday, 02 August 2018 09:39)

  При створенні відео я навмисно зробив озвучку повільною тому, що швидкість засвоєння матеріалу у різних людей відрізняється, ми працюємо на широку аудиторію. Наразі проблема зі швидкістю програвання відео вже вирішена, його можна дивитися на будь-якій зручній швидкості.

 • #87

  Андрій (Friday, 27 April 2018 10:35)

  Уроки гарні. Але...
  Автор розповідає дуже повільно, і хоча в налаштуваннях ПО можна виставити швидкість відео, насправді воно не працює. Звук сильно спотворюється і зрозуміти про що розповідається майже неможливо, чим більші швидкість тим більше спотворення.
  Використати свій програвач, природньо що не можна.

 • #86

  Євгеній Максименко (Wednesday, 21 March 2018 13:39)

  І Вам дякую!

 • #85

  Сергій Сергійович (Wednesday, 21 March 2018 12:23)

  Дякую за прекрасні пояснення та відео по ПДР, так тримати!!!

 • #84

  Євген Денисенко (Thursday, 16 November 2017 19:15)

  Доброго дня, Євгене.
  У вівторок 14 листопада здавав іспити в сервісному центрі.
  Здав без жодної помилки. Отримав права.
  І це все завдяки вашим відео "Правила дорожнього руху" та "Тести з ПДР".
  Дякую вам за гарні наочні матеріали. Дійсно візуалізація дає найкращі результати в сприйманні матеріалу. Також особливо важливо, що ваші відео максимально наближені до іспиту в сервісному центрі. Це стосується і додаткових питань по безпеці водіння, медичної допомоги.
  Вам всього найкращого.

 • #83

  Євгеній Максименко (Tuesday, 14 November 2017)

  Дякую Василь Іванович за цей відгук. Я давно зрозумів, якщо роботу робити з душею і робити те, що подобається самому, це буде подобатися й іншим людям. І користуючись нагодою, хочу повідомити всім моїм колегам, що на нашому сайті з’явився ще один продукт саме для викладачів. Це навчально-методичний комплекс "ПДР для викладачів", який спеціально призначений для проведення занять в навчальній аудиторії автошколи. Дізнатися про нього всі охочі зможуть на сторінках цього сайту. Всім дякую за співпрацю!

 • #82

  Василь Іванович, Лубни (Tuesday, 14 November 2017 12:21)

  Я читаю ПДР в коледжі. Користуюсь відеоматеріалами вже третій рік і кожен раз дякую автору за його неоціненний труд - студентам, які цього прагнуть, за дуже короткий час вдається засвоїти програму ПДР. Автору велике спасибі, а решті рекомендую - ні в якому разі не пошкодуєте.

 • #81

  Назар (Monday, 23 October 2017 07:36)

  Дякую! Ви молодці!
  Дуже радий що знайшов вас. Правильний і зрозумілий підхід. Головне, що ви робите це щиро і працюєте з любов'ю для людей, це відчувається і передається через вашу не легку працю (відео в 3D, роботчий
  зошит, розумні поради...), все виважено і продумано. Нехай вас благословить Господь і допомагає вам у майбутньому. Вдосконалюйтесь і надалі, все робіть від щирого серця і з любов'ю. І це оцінять і
  винагорода знайде своїх власників.

 • #80

  Галина (Sunday, 01 October 2017 22:00)

  Дякую автору за уроки! Доступно і зрозуміло пояснюєте. Відразу відчувається, що зроблено викладачем.

 • #79

  Володимир (Tuesday, 15 August 2017 09:13)

  Без автошколи можливо отримати права? Реально бачу, що Ваша робота явно це дозволяє зробити. Не рахуючи практичного водіння.

 • #78

  Елена (Wednesday, 24 May 2017 22:27)

  Спасибо Вам большое Евгений, сегодня получила права. Уроки очень помогли!

 • #77

  Людмила (Tuesday, 28 March 2017 21:36)

  Була дуже приємно вражена, знайшовши таку якісну, вичерпну та доступну інформацію для майбутнього водія.
  ДЯКУЮ автору за працю!!!

 • #76

  Ольга (Saturday, 25 March 2017 14:41)

  Добрый день, Евгений.
  Ваши видео курсы мне очень помогают. В них, как нигде, доступно и понятно изложен материал. Спасибо за Вашу работу.
  С уважением,
  Ольга Крушинская.

 • #75

  Андрій (Wednesday, 22 February 2017 18:13)

  Дякую за корисні і змістовні відео.
  Три місяці назад здав на водійські права.
  Єдиний в групі, хто набрав 20 балів із 20.
  Завдячую в тому числі і Вашим відеоурокам.

 • #74

  Юра Ляшенко (Wednesday, 15 February 2017 21:18)

  Мужик ти супер. Курс реально гідний. Ціна виправдана. Всі спірні питання, які у мене були в голові розвіяні. Дивлюсь курс другий раз і ненабридло. Буду і третій раз дивиться. Що є можливість робить закладки, також річ гарна. Єдине - це не є мінусом у Вас однотонний голос. Але як я уже написав це не мінус, просто потрібно хоть в чомусь покритиковать:-)) Працюйте в тому ж дусі. Що б в інтернеті було більше таких людей як Ви!!! Якщо коротко то УВАЖУХА!!! Мій дід також курс зацінив:-))

 • #73

  Виталий (Wednesday, 15 February 2017 21:10)

  Мы с женой очень благодарные за вашые видеоуроки.
  Большое вам спасибо. Так держать!

 • #72

  Владимир (Wednesday, 01 February 2017 19:21)

  Хочу поблагодарить автора за отличные уроки. Учусь в автошколе, нам препод их все время показывает. Вчера решил и себе прикупить, т.к. на все занятия ходить нет времени. Очень нравится. Спасибо!

 • #71

  Артем Довгаль (Sunday, 15 January 2017 18:59)

  Как архитектор, хочу покритиковать графику. Пешеходы ходят как роботы, а машины поворачивают неестественно. С этим нужно что-то делать, уроки взять дополнительные, что-ли. И озвучка порой хромает. Об услугах профессионального диктора тоже стоит подумать. Но в целом, все сделано очень грамотно и понятно. Главное - это результат и у меня он был, сдал на права - теорию с 1 раза, вождение - со 2-го.

 • #70

  Юлия (Thursday, 05 January 2017 10:07)

  Так как я абсолютный визуал, видеоуроки стали для меня палочкой-выручалочкой при подготовке к экзаменам.
  Каждый момент из ПДД буквально разжеван и показан. Лично для меня сложным были жесты регулировщика и проезд перекрестков. Только после просмотра уроков картинка в голове полноценно сложилась.
  Есть, конечно, недочеты в графике, но это не критично. Главное – это результат! А результат таков - сдала экзамен с первого раза!
  Большое спасибо!

 • #69

  Тетяна (Sunday, 20 November 2016 21:11)

  Дякую авторові за чудові уроки! Успіхів вам у цій нелегкій праці

 • #68

  Сергей (Saturday, 22 October 2016)

  Большое спасибо автору за столь полезные видеоуроки. Остался доволен и, как и заявляет автор, мне удалось самостоятельно сдать экзамен в региональном центре и получить права с 1-го раза. На данный момент получил HD-версию видеокурсов и теперь могу ещё раз просмотреть интересующие меня материалы в более высоком разрешении.

  Видеоуроки помогли мне с простотой понять все жесты регулировщика и другие сложные моменты в ПДД. Крайне рекомендую к покупке материалы автора.

 • #67

  Антонина (Thursday, 06 October 2016 19:29)

  Большое спасибо за уроки. Паралельно изучая программу на автокурсах и изучая все правила по Вашей программе я САМА ЗДАЛА ЄКЗАМЕН С ПЕРВОГО РАЗА и получила водительское удостоверение. Большое Вам спасибо.

 • #66

  Евгений Максименко (Saturday, 24 September 2016 14:57)

  Вітаю всіх гостей нашого сайту, дякую за Ваші коментарі! Це доводить потрібність моєї справи. Хочу повідомити, що з сьогоднішнього дня, з 24.09.2016 р. всі наші відеокурси можна перегдядати в HD якості. Значне покращення якості 3D графіки особливо буде відчуватися на моніторах з великим дозволом екрану, телевізорах та проекторах.
  В планах - нові відео по тематиці сайту, слідкуйте за новинами. Всього найкращого!

 • #65

  Евгений (Tuesday, 06 September 2016 08:43)

  Качественный, полный и доступный видеокурс. Очень помогает в освоении ПДД. Чуть ли не все ситуации описанные в правилах визуализированы и детально рассмотрены. Визуализация с места водителя помогает запомнить дорожную ситуацию и способы ее решения и получить практический опыт еще до вождения по городу. Автору большое спасибо. Однозначно рекомендую.

 • #64

  Олег (Friday, 29 July 2016 15:30)

  Відео уроки ПДР я взяв ще минулого року, а тепер докупив уроки "Безпека дорожнього руху: як стати хорошим водієм?" (БДР), мені вислали все разом і ПДР і відеоуроки БДР, ну що тут сказати - просто шикарно зроблено, доступно і все зрозуміло, рекомендую всім, хто починає вчити ПДР. Особливо велике дякую Євгену. Ще планую в майбутньому купити "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України".

 • #63

  Оксана (Tuesday, 10 May 2016 14:10)

  Купила уроки ПДД + билеты у Евгения Максименко, выполняла его рекомендации - смотрела, возвращалась там где непонятно, решала билеты и снова возвращалась к урокам Евгения. Результат - безошибочно здан экзамен. Спасибо большое, Евгению.

 • #62

  Ольга (Tuesday, 03 May 2016 08:59)

  Євгеній, я дуже ретельно вивчала Ваші відео уроки теорії, і вони дійсно добре викладені і легко сприймаються! Це величезна клопітка Ваша робота і тим хто навчається в автошколі - Ваш курс дуже і дуже корисний! Крім того дуже цікаво викладений! Але я не запамятовувала правильні відповіді, але ретельно вивчала чому саме та відповідь вірна, а не інша! Але як можна знати відповідь на такі питання, які взагалі не були викладені в другій частині Вашого відео уроку (маю наувазі по відео уроку "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України"). Це мене і підвело :) Якщо допрацюєте саме відео уроки по практичних питаннях, то ціни Вам не буде! :) І для інших покупців Ваших відео уроків, хто буде навчатися вже саме по всіх існуючих питаннях котрі даються потім в ГАІ - дійсно буде здаватися екзамен з 1-го разу! )) дякую!

 • #61

  Євгеній Максименко (Monday, 02 May 2016 17:47)

  Дякую Ольга за конструктивну критику! Відеокурс з навчання правильному рішенню тестових завдань зроблений на основі білетів Харківського видання "Світлофор". Наразі більшість МРЕВ перейшли на білети Київського видання "Сигнал", які мають відмінності. Але я наголошував завжди на тому, що основа успішного складання теоретичного ісипу в ДАІ - це не запамятовування правильних відповідей на питання білетів, а знання в першу чергу ПДР. Адже Вам потрібно не лише скласти іспит, а користуватися Вашими знаннями в майбутньому, у водійській практиці. А просто скласти іспит і все забути, кому портібні такі знання? Про те, Ваші зауваження, по-можливості, врахую в подальшій роботі (наприклад зроблю відеокурс по програмі "Сигнал" - це та, по якій Ви займались на вказаному Вами сайті). Ще раз щиро дякую Вам за коментар!

 • #60

  Ольга (Monday, 02 May 2016 13:46)

  купила на початку лютого (2016) 3D відео курс "Складаємо іспит на права з 1-го разу" + Відео курс "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України". Складним і тривалим був сам процес установити програму на своєму комп'ютері, але з допомогою мого знайомого програміста і Євгенія Максименко, це зробили :) Самі теми по вивченню правил для мене були дуже цікавими, легкими до сприйняття та для вивчення! Дуже сподобались, і ними я була дуже задоволена! Екзамен в ГАІ був 1 квітня - його не здала за першим разом, чесно признаюсь що готувалась до екзамену виключно по цим відео урокам: Відео курс "Навчаємося вирішувати тести з ПДР України"! Але так як в практичних завданнях цих відео уроків БАГАТЬОХ питань взагалі не було, тому і не знала їх... З кожної теми можна упущені питання! Наприклад по темі основи надання першої медичної допомоги нема в відео уроках більше половини питань, а з теми Основи права - взагалі ні одного питання в цих практичних уроках не зустріла... Шкода! але ж на сайті написано: "Цей відеокурс допоможе Вам навчитися вирішувати білети ПДР та без проблем скласти теоретичний іспит на права у ДАІ." Тому відео курси теорії я б оцінила 5+ (з 5-ти), але за практичні вирішення білетів - не більше 3 балів дам... Нічого страшного не сталося, крім мого розчарування (я ж була впевнена що здам за першим разом). Після першої спроби в ГАІ і мого провалу на іспиті, далі я вчилася вже вирішувати питання по тестам з сайту - http://dai.org.ua/ekzamen-pdr. Все вивчила і здала за другим разом.

 • #59

  Оксана (Tuesday, 29 March 2016 20:43)

  Шановний пане Евгеній, я дуже вдячна Вам за видео уроки ПДР, за Вашу крапотливу, працю . Дуже корисний, доступний матеріал. Навчаюсь зараз в авошколі, у травні іспит, сподіваюсь, що отримана інформація дійсно буде - іспит з 1 разу. Дякую Вам, здоров'я і творчого натхнення.