Навчальні посібники для автошкіл, фахівців та осіб, що навчаються

від нашого партнера - видавництва

"Укрспецвидав"

 

за цінами видавництва!

З питань оптових закупівель літератури (від 10 шт.):

Телефонуйте: 067-944-60-19 (Viber); 063-121-79-35

Пишіть: pravpoka@ukr.net

Гнучка система знижок! Доставка по всій Україні!

Скачати прайс лист зі знижками на печатну продукцію

Якщо Вам потрібно декілька примірників будь-якої навчальної літератури, найшвидше оформити заявку можна за телефонами 0679446019 або 0631217935

Тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з ПДР

Відповідно до офіційного тексту. Сторінок: 224. Формат: 200х260 мм
Рік видання: 2020

У цьому виданні подано тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами відповідно до наказу Головного сервісного центру МВС України «Про затвердження тестових питань до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами» № 2 від 26.07.2019, який набув чинності 01.09.2019. Також ураховано зміни, внесені наказом Головного сервісного центру МВС «Про внесення змін до тестових питань екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами» № 48 від 25.06.2020. Подано таблиці відповідей. Видання буде корисним викладачам та учням автошкіл і курсів з підготовки водіїв для проведення теоретичної підготовки для отримання права керування транспортними засобами, а також перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.

За QR-кодами можна завантажити безкоштовні електронні додатки:

• «Розгорнуті пояснення відповідей» – детальні пояснення правильних відповідей до ВСІХ питань

 

• «Екзаменаційні білети» – 20 прикладів екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту на отримання права керування ТЗ категорії В, В1

Підручник водія

Автори: Панарін Є. В., Панарін О. Є., Панарін Д. Є., Барінова А. Ю.

Сторінок: 144. Формат: 205х206 мм
Рік видання: 2019

Підручник створено відповідно до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженої постановою КМУ № 229 від 02.03.2010. У цьому підручнику зібрано всі матеріали, які потрібні для навчання майбутнім водіям. Це видання допоможе не тільки успішно підготуватися до іспитів в автошколі та сервісному центрі МВС, а й упевнено керувати транспортним засобом.
Видання буде корисним викладачам та слухачам автошкіл і курсів з підготовки водіїв, учням, які вивчають автосправу, студентам ВНЗ, які навчаються за відповідними напрямами підготовки, для проведення занять з перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв у навчальних закладах незалежно від їхнього статусу і підпорядкованості.
За QR-кодами можна завантажити безкоштовні електронні додатки:
• «Проїзд перехресть», «Аварійні ситуації та як їх уникнути», «Поради водію сучасного автомобіля»;
• 6 відеоуроків до відповідних тем.

Правила дорожнього руху України:

коментар у малюнках

Автори: Фоменко О.Я., Раціборинський Б.Л., Гусар В.Є. Сторінок: 112. Формат: 205х260 мм
Рік видання: 2021.

Посібник містить детальні ілюстровані пояснення чинних Правил дорожнього руху України, які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці. Має безкоштовний відеододаток «Дорожні знаки та розмітка», який можна завантажити за QR-кодом. Використовуючи його, можна швидко та легко вивчити значення і застосування дорожніх знаків та розмітки.


Правила дорожного движения Украины: комментарий в рисунках

Авторы: Фоменко О.Я., Рациборинський Б.Л., Гусар В.Є.

Страниц: 112. Формат: 205х260 мм
Год издания: 2021

 Пособие содержит подробные иллюстрированные пояснения к действующим Правилам дорожного движения Украины, которые помогут лучше усвоить материал и эффективно применять его на практике. Имеет бесплатное видеоприложение «Дорожные знаки и разметка», который можно скачать по QR-коду. Используя его, можно быстро и легко изучить значение и применение дорожных знаков и разметки.

Домедична і медична допомога потерпілим внаслідок ДТП

Автори: Гусар В.Є., Квітка М.І., Онофрійчук Ю.А., Приступюк М.О. Сторінок: 96. Формат: 145х200 мм. Рік видання: 2017
Посібник містить основи послідовного і правильного надання домедичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортній пригоді до прибуття медичних працівників Для кращого запам’ятовування вміщено рисунки та алгоритми, що допоможуть опанувати правила і прийоми надання домедичної допомоги.

Правила дорожнього руху України

офіційний текст (укр.), 64 с., 2021 р.

Правила дорожного движения Украины

официальный текст (рус.), 64 с., 2021г.


Журнал обліку успішності теоретичної підготовки та відвідування занять з практичних навичок водіння

Автор: Гусар В.Є.
Сторінок: 31. Формат: 290х205 мм
Рік видання: 2020

Журнал обліку успішності розроблений для використання в закладах, що здійснюють підготовку водіїв. Містить Типову навчальну програму підготовки водіїв (тема, зміст заняття, кількість навчальних годин) з урахуванням особливостей для кожної категорії.

З питань оптових закупівель (від 10 шт.) звертайтеся на E-mail: pravpoka@ukr.net або за телефонами: (067) 944-60-19; (063) 121-79-35