Чи можливо отримати права без автошколи?

Хотілося би підняти дуже серйозну тему. У Верховній Раді України розглядається Проект Закону 5184 «Про дорожній рух та його безпеку», який пройшов 15.11.2017 р. висновок Комітету. Бажаючі можуть ознайомитися з проектом Закону на сайті Верховної Ради.
Зокрема, проектом Закону вводяться нові Правила дорожнього руху, а ст. 73 передбачає нові Вимоги до навчання та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. Зокрема, якщо Закон буде прийнятий і підписаний Президентом і стаття 73 цього Закону (до якої у Комітету ВР і МВС наразі немає заперечень), залишиться в такому вигляді, як є зараз, підготуватися до теоретичного іспиту на права можна буде не тільки в традиційній автошколі, відвідуючи заняття в класі, а й у індивідуальному порядку.

Read More 5 Comments

Як правильно підготуватися до теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС?

Багато хто впевнений , що іспит на права в у сервісному центрі МВС здають тільки ті, хто проплатив деяку суму грошей певним людям. Не сперечаємося, в цій сфері діяльності можливі корупційні схеми, але твердження, що не заплатиш - НЕ складеш іспит, м'яко кажучи, не відповідає дійсності.

Read More 3 Comments

Поради при купівлі НЕ нового авто

Криза в економіці все частіше змушує українців звертати увагу на б/у техніку. Якщо ви вже вирішили для себе це питання, тоді як же правильно купувати б/у автомобіль, щоб після цього не спіткало гірке розачарування?

Read More 0 Comments

Як вибрати автошколу?

Пам’ятаєте, як в дитинстві, в середній школі? Який предмет подобався найбільше? Не обов’язково той, до якого був хист, а той, де подобалася сама персона вчителя, чи не так? Якщо ця людина могла нам пояснити свій предмет, якщо хочете - піднести, розжувати та покласти в рот - тоді нам це подобалося. Якщо нам щось було не зрозуміло, тоді - не подобалося. На жаль, обрати середню школу та вчителів ми не могли, чого не можна сказати зараз про автошколу...

Read More 0 Comments